Home   2016   Жовтень

Monthly Archives: Жовтень 2016

Що потрібно знати про вакцинацію дітей


Осіння прогулянка 1 група


Осіня прогулянка 6 група

Під час прогулянки малеча встигає пограти в сюжетно-ролеві ігри і погодувати пташок.    


“Барвиста осінь в гостях у дітей” 2 група

28.10.2016 року в 2 групі в дитячому закладі №32 “Теремок” була проведена музична розвага


“Барвиста осінь в гостях у дітей” 3 група

27.10.2016 року в 3 групі в дитячому закладі №32 “Теремок” була проведена музична розвага “Барвиста осінь в гостях у дітей”


“Барвиста осінь в гостях у дітей” 4 група

26.10.2016 року в 4 групі в дитячому закладі №32 “Теремок” була проведена музична розвага “Барвиста осінь в гостях у дітей”


Барвиста осінь в гостях у дітей” 5 група

25.10.2016 року в 5 групі в дитячому закладі №32 “Теремок” була проведена музична розвага “Барвиста осінь в гостях у дітей”


“Барвиста осінь в гостях у дітей” 6група

24.10.2016 року в 6 групі в дитячому закладі №32 “Теремок” була проведена музична розвага “Барвиста осінь в гостях у дітей” .


Режим харчування дитини вдома

Раціональний режим харчування сприяє зміцненню імунітету дитячого організму, нормальному росту та розвитку дитини. Такий режим харчування передбачає суворе дотримання часу прийомів їжі. Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму. Привчати дитину: перед прийомом їжі обов’язково мити руки з милом, витирати їх індивідуальним рушником, самостійно сідати на стілець та
Learn more »


Свято осені

Восени врожай збирають На городах і в садках. Груші, яблука звисають На тонесеньких гілках. В лісі білочка руденька Під пеньком знайшла грибок. Ухопила — та хутенько Заховала в теремок.   24 жовтня 2016 року у нашому дитячому садочку чудова виставка “Дарунки осені”, яку напередодні вихованці закладу з батьками виготовили вдома. Сердечна подяка родинам за творчість, фантазію, золоті руки та активну участь в житті закладу.