Home   2020   Березень

Monthly Archives: Березень 2020

ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДИТИНУ ВДОМА НА ЧАС КАРАНТИНУ: П’ЯТЬ НЕНУДНИХ ЗАНЯТЬ.

  Підготувала: вихователь Романчук .К.Г. Консультація для батьків Діти дуже люблять все пробувати на смак, щось розглядати, довго обмацувати, слухати цікаві звуки, а ще дуже незвично розпізнати що-небудь на запах”. Слух. Найпростішою розвагою може бути розпізнавання звуків дому та вулиці, якщо відкрити віконце. Якщо прислухатися, то можна почути і виділити шуми, які просто не помічаємо в щоденній рутині. Добре запропонувати малюкові зібрати вдома різні
Learn more »


Чим розважити дитину вдома під час карантину Однак їм потрібно продовжувати розвиватися. Що робити батькам? Стежити, щоб діти отримували повноцінне харчування і вітаміни, дотримувалися розпорядку дня, дихали свіжим повітрям. Як мінімум, регулярно провітрюйте і стежте за чистотою.

Чим розважити дитину вдома під час карантину


Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад під час карантину

Шановні батьки! У зв’язку з відкриттям закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину  прохання дотримуватись наступних правил: 1. Перш ніж привести дитину в дошкільний заклад, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я.За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.2.
Learn more »


Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня.


Тиждень Т.Г.Шевченка – група “Перлина”.


Дослідницька діяльність – група №3 “Перлина”.


8 березня – група “Перлина”.


8 березня – група “Дзвіночок”.


Cвято 8 березня в групі “Капітошка”.


8 березня в групі “Пізнайки”.