Home   2021   Лютий

Monthly Archives: Лютий 2021

Підготовка до атестації виготовлення дидактичних ігор.

У дидактичній грі як формі навчання закладено одно­часно два завдання: навчальне (пізнавальне) та ігрове (розважальне). Відповідно до цього вихователь водночас навчає дітей і грає разом з ними, а діти, граючись, нав­чаються. Пізнавальний зміст навчання виражається у певних дидактичних завданнях, що мають на меті, наприклад, сенсорне виховання і мовленнєвий розвиток дітей. Дидактич­ні завдання ставляться перед дітьми не безпосередньо, як на занятті, а тісно пов’язуються з
Learn more »


День Святого Валентина


Міні-город – заняття захоплююче і корисне.

Вирощування рослин розвиває допитливість і спостережливість  у дітей, формує навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, грунту для рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Саме тому діти та вихователі групи “Совенятко”, оформили свій город у вигляді ферми, сільського подвір’я, декорували будівлями і аксесуарами.    


Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду згідно кошторисних призначень на 2020 р. по дошкільному навчальному закладі “Теремок”

ДНЗ 32