Home   2021   Березень

Monthly Archives: Березень 2021

Тематичні заняття “Шляхами нашого славетного Кобзаря” в групі “Перлина” та “Совенятка”

Сьогодні визначна дата – день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні – запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу. В зв`язку з цим у нашому садочку проходили заняття  під гаслом “Ми тебе не забудем, Тарасе”.  


З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято- 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність та красу

Усе, що є найдорожче є в нашому житті- щастя, радість, ніжність, починається з мами. Малята групи ” Совенятко” вітали своїх матусь зворушливими словами, ніжними піснями та запальними таночками.


8 березня – одне з найулюбленіших свят у дитячому садку в групі «Перлина»

 


Свято 8 березня в дитячому садочку в групі “Капітошки”

Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті першими сонячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої,найелегантнішоїї, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама – перше слово, яке
Learn more »