Home   Історія закладу   Історія дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 32 «Теремок» Черкаської міської ради

Історія дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 32 «Теремок» Черкаської міської ради

Історія дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 32 «Теремок»

Черкаської міської ради

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 32 «Теремок» Черкаської міської ради – це навчальний заклад для дітей віком від 1,5 – 6 (7) років, заснований у 1963 році. З   1999 р. його очолює Білоус Неллі Олексіївна.

В ньому функціонує 6 груп, з них: 2 групи для дітей ясельного віку та 4 груп для дітей садового віку, в яких виховується більше 100 дошкільнят.

Режим роботи груп закладу: 8.00-18.00.

Вся діяльність дошкільного навчального закладу направлена на всебічний розвиток сучасної дитини та ефективну підготовку її до життя. Напрямок діяльності закладу – художньо-естетичний.

У дошкільному закладі створено прекрасні матеріально-технічні умови, кваліфіковані кадри забезпечують дітям високий рівень інтелектуального, фізичного, емоційно-особистісного, художньо-естетичного.

 

Комфортні,затишні групові приміщення оформлені за сучасним дизайном, обладнані чудовими меблями та наповнені улюбленими іграшками. Кожна група відображає свій стиль, неповторність, індивідуальність.розвитку дошкільників.

Найголовніше завдання дошкільного закладу – виростити дітей здоровими та підготовленими до майбутнього життя. Педагогами закладу обрана особисто-орієнтована модель навчання та виховання дітей, яка сприяє розвитку творчої особистості, дозволяє кожному малюку бути єдиним і неповторним, знайти свою стежинку в житті. Крок за кроком піднімається малюк по сходинках знань, поступово формуються мотиви і навички навчальної діяльності, психічні якості, моральні риси, а найголовніше – бажання вчитися, пізнавати нове.

Як багато навкруги цікавого, необхідного! Ми ведемо дітей в світ природи та мистецтва, знайомимо з культурою та традиціями українського народу, сприяємо розвитку їх мислення та творчих здібностей.

Доцільно продуманий режим дня, розклад занять та їх види дозволяють організувати в дошкільному закладі роботу гуртків за інтересами, яка сприяє індивідуалізації навчання та виховання.

Психолог дошкільного закладу проводить діагностичну та корекційну роботу з дітьми, надає консультативну допомогу батькам.

Нашими досягненнями є: якісна підготовка дітей до навчання в школі, гурткова робота.

 

Нагороди:

 

 

 

Comments are closed.