Home   Інформація про заклад   Інформація про дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 32 «Теремок» Черкаської міської ради

Інформація про дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 32 «Теремок» Черкаської міської ради

Інформація про дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 32 «Теремок»

Черкаської міської ради

 

Дошкільний навчальний заклад «Теремок» розташований за адресою:

Черкаська область, м. Черкаси, вул. Благовісна, 235 а,  тел.: 37-53-80.

Функціонує з 1963 року, розрахований на 120 місць. На даний час функціонує 2 групи для дітей раннього віку і 4 групи садових. Є спортивний зал, музичний зал.

Для зарахування дитини в ДНЗ «Теремок» необхідні наступні документи:

  1. медична картка;
  2. копія свідоцтва про народження дитини;
  3. заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  4. при наявності пільг – документи, що їх підтверджують. .

Відповідно до «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» дошкільники забезпечені три – разовим харчуванням, згідно норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 р.  В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ «Теремок» керується Законом України «Про дошкільну освіту», вимогами «Базового компонента дошкільної освіти», базовою програмою розвитку дитини «Я у світі». Навчання та спілкування  з  дітьми відбувається державною мовою. Спортивний зал має необхідний спортивний інвентар для проведення занять з дітьми.

У методичному кабінеті ДНЗ наявні посібники з різних розділів програми, які дають можливість вдосконалити навчально-виховний процес.  Є музичний зал з необхідним технічним забезпеченням.

Основним напрямком в роботі дошкільного закладу  є оздоровлення, зміцнення здоров’я дітей. В ДНЗ створені для цього належні умови.

Відповідно до визначених пріоритетів, робота колективу дошкільного навчального закладу «Теремок» спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу, підсилення тенденції особистісно орієнтованої, гуманістичної моделі виховання, соціалізацію дошкільників, що допомагає нам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпезпечувати умови для росту її компетенції у відповідності з вимогами Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

У дошкільному навчальному закладі функціонує 6 груп, а саме:

2 групи – для дітей третього року життя,

1 група – для дітей четвертого року життя,

1 група – для дітей п’ятого року життя,

1 група – для дітей шостого року життя.

1 група – різновікова.

Очолює роботу колективу завідувач – Білоус Неллі Олексіївна.

У садочку працює 14 педагогів:

Вищої категорії – 1 (завідувач ДНЗ).

І категорії – 2

ІІ категорії – 1

Спеціалісти – 10

 

 

 

 

Comments are closed.